هەواڵەکانی پەیمانگە

General news and announcements

گفتوگۆدەستی پێکراوە لەلایەنوه‌ڵامدوواین پۆست
خشتەی تاقیکردنەوەی تیۆری کۆتایی ساڵ - خولی یەکەم وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Tue, 8 May 2018, 2:11 PM
بابەت: پیرۆزبای وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Mon, 7 May 2018, 2:15 PM
(Server - DHCP) فێرکاری وانەی وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Fri, 27 Apr 2018, 9:16 PM
سێیەمین ڤیستیڤاڵی زانستی وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Sun, 15 Apr 2018, 11:58 PM
بەرنامەیەک بۆ هەڵگرتنی وێنە و ڤیدیۆکان بە قەبارەی 50 گێگابایت وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Mon, 2 Apr 2018, 12:58 PM
بەرنامەیەک بۆ هەڵگرتنی وێنە و ڤیدیۆکان بە قەبارەی 50 گێگابایت وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Sun, 1 Apr 2018, 11:53 PM
گواستنەوەی داتاکان لەئایفۆن و ئایپادەوە بۆ کۆمپیوتەر وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Wed, 28 Mar 2018, 11:30 PM
(CCNA 1 CCNA 2) فێرکاری وانەی وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Tue, 6 Mar 2018, 11:23 PM
فێرکاری وانەی ئەدۆب پرایمەر وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Tue, 27 Feb 2018, 9:24 PM
خشتەی تاقیکردنەوەی پڕاکتیکی وەرزی دووەم وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Tue, 27 Feb 2018, 6:14 PM
ئەنجامدانی پیشبڕکێی زانستی وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Sat, 3 Feb 2018, 2:49 PM
گەشتی زانستی پەیمانگە بۆ زانکۆی جیهان لە سلێمانی وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Sat, 3 Feb 2018, 1:50 PM
مێژووی دروستبونی بەرنامەی مایکڕۆسۆفت ئێکسڵ وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Wed, 31 Jan 2018, 10:11 PM
تایبەتمەندییەکانی مامۆستای سەرکەوتوو وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Tue, 30 Jan 2018, 3:38 PM
ئاگاداری وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Sun, 21 Jan 2018, 7:32 PM
پەیمانگەکەمان مەرجی تەمەن و ساڵی دەرچون و نمرەی نیە وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Thu, 28 Jul 2016, 9:17 AM
...ئاگاداری وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Thu, 28 Jul 2016, 1:45 AM
...ئــــــاگـــــــــاداری وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Fri, 1 Jul 2016, 4:57 AM
ڤیستیڤاڵی زانستی و کلتوری پەیمانگە وێنەی PCIR Admin PCIR Admin 0 PCIR Admin
Tue, 3 May 2016, 1:56 PM